SK Doubravan Újezd

Čtvrtek, 09 Březen 2017 10:05

SK Doubravan Újezd provede v pátek 17.3.2017 v odpoledních hodinách

svoz kovového odpadu.

Prosíme spoluobčany o připravení odpadu v tomto termínu před své domy.

Před tímto termínem je možné ukládat odpad za buňku u pokladny v areálu hřiště Doubravanu. 

Zároveň žádáme hráče a členy klubu, aby nám v rámci brigády pomohli. Sraz na hřišti v 16.30 hodin.

Čtvrtek, 09 Březen 2017 10:02

SK Doubravan Újezd, zve členy klubu na Valnou hromadu

Termín: 18.3.2017 ; začátek v 17,30hod.

Místo konání: klubovna „U Meruny“

Program:

1.Zahájení

2.Volba komisí (mandátová , revizní)

3.Zpráva o činnosti v roce 2016

4.Zpráva o hospodaření za rok 2016

5.Zprávy jednotlivých mužstev za rok 2016 („A“, „B“ , Dorost, přípravka)

6.Zpráva mandátové komise

7.Zpráva revizní komise

9. Návrh složení a volba nového výboru

10.Diskuse

11.Návrh na usnesení a schválení usnesení

12.Závěr a občerstvení

Středa, 15 Únor 2017 12:39

 

                                                      „A“ mužstvo

Den

Datum

Čas

 

SO

25.3.17

12,00

Chaloupky – Doubravan (hř. Tlustice)

SO

1.4.17

16,30

Doubravan - TJ Stašov „B“

SO

8.4.17

14,00

SK Hostomice „B“ - Doubravan

SO

15.4.17

17,00

Doubravan - Slavoj Osek

NE

23.4.17

17,00

FK Komárov „B“ - Doubravan

SO

29.4.17

17,00

TJ Praskolesy - Doubravan

SO

6.5.17

17,00

Doubravan - Slovan Lochovice

SO

13.5.17

17,00

Union Cerhovice „B“ - Doubravan

SO

20.5.17

17,00

Doubravan - TJ Zaječov

NE

28.5.17

14,00

TJ Běštín - Doubravan

SO

3.6.17

17,00

Doubravan - Hor.Neumětely „B“

SO

10.6.17

17,00

TJ Sparta Podluhy - Doubravan

SO

17.6.17

17,00

Doubravan - Březová

 

                                                        „B“ mužstvo

Den

Datum

čas

 

NE

26.3.17

15,00

Tetín „B“ - Doubravan

NE

2.4.17

16,30

Doubravan - Osov

SO

8.4.17

13,30

Vižina - Doubravan

NE

16.4.17

17,00

Doubravan - Slavoj Osek „B“

SO

22.4.17

14,00

Litavan Libomyšli - Doubravan

NE

30.4.17

17,00

Slovan Lochovice „B“ - Doubravan

NE

7.5.17

17,00

Doubravan - SK Tlustice „B“

NE

14.5.17

17,00

Liteň - Doubravan

NE

21.5.17

17,00

Doubravan - Tmaň

NE

28.5.17

14,00

TJ Drozdov „B“ - Doubravan

NE

4.6.17

17,00

Doubravan - Rpety

SO

10.6.17

 

                 VOLNO

NE

18.6.17

17,00

Chyňava „B“ - Doubravan

 

                                                            Dorost

Den

Datum

čas

 

SO

1.4.17

13,30

Doubravan – Loděnice

NE

9.4.17

10,15

Chyňava/Hýskov - Doubravan

SO

15.4.17

14,00

Praskolesy/Podluhy – Doubravan

SO

22.4.17

14,00

Doubravan – Zadní Třebáň/Liteň

     

Další rozlosování bude následovat

     

po odehrání 14.kola

       
       
       
       

 

 

 

 

You are here Hlavní strana