Č.L.U. Beroun „B“ – Doubravan 0 : 2 (0:0)

Sestava: Ma.Palek , Mi.Palek ,J.Ptáček , P.Moutelík , J.Jiránek , J.Tauš , Z.Hnízdil , T.Teplý (O.Navrátil) , R.Kyncl , M.Štich (V.Štochl) , R.Šebek (M.Krůta)

Branky: vlastní , R.Kyncl

Rozhodčí: Bidšovský,Hájek,Setnička

Auta: P.Moutelík,Mi.Palek,J.Ptáček,P.Štika (50 km)

Ve velkém vedru jsme předvedli zatím nejlepší výkon i když drobných chyb bylo stále hodně a fyzická kondice by mohla být také na lepší úrovni. V prvním poločase byl zápas celkem vyrovnaný bez výraznějších šancí. Ve druhém poločase nás za stavu 0:0 podržel výtečným zákrokem Martin Palek a od té chvíle jsme začali soupeře mírně přehrávat. Střídající „žolík“ M.Krůta hru útočné řady oživil a dvěma přesným přihrávkami měl velkou zásluhu na obou gólech. Za bojovnost tentokrát zaslouží pochvalu celé mužstvo.

„Perlička“ na konec – nejmenovanému hráči se na sraz v 15,45 hod. podařilo zaspat a navíc si potom doma zapomněl kopačky. Další se na zápas tak „dokonale“ připravoval,že nebyl schopen řídit auto.Raději to necháme bez komentáře.

Autor: P. Štika

Poslední úpravy Pondělí, 26 Září 2011 07:05