(1 Hlas)

Sestava: M.Fejtek ; A.Kulmon ; J.Ptáček ; L.Šmehlík ; J.Kácha ; R.Šebek ; R.Kyncl ; P.Moutelík ; M.Šimek (J.Leksa) ; J.Jiránek (M.Kratochvíl) ; Z.Hnízdil

Rozhodčí: Egrt ; Spiegl ; Ryska

Branky: M.Šimek ; P.Moutelík

Troufám si říct, že kvalitu naší hry výrazně ovlivnilo vážné zranění kolena J. Jiránka a vynucené střídání  snad již ve druhé vteřině utkání. V prvním poločase byl soupeř aktivnější, ale dokázali jsme udržet čisté konto. V úvodu druhého poločasu M. Šimek vstřelil první branku, čímž naše mužstvo trochu uklidnil a naopak hosté znervózněli. Vytvářeli jsme si další šance, ale zatím bez gólového efektu. Nutno dodat, že při jedné naší šanci se rovněž vážně zranil brankář hostů a musel být odvezen sanitkou. Po dlouhém přerušení hry se po rychlé kombinační akci dokázal střelecky prosadit P. Moutelík a zvýšil na 2:0. Vývoj utkání jsme kontrolovali až do šesté minuty nastaveného času. Naši útočnou akci jsme nedotáhli do úspěšného konce a soupeř z protiútoku snížil na 2:1. Další čtyři minuty do závěrečného hvizdu rozhodčího (mimochodem odvedl velmi solidní výkon) to byla hra nervů se šťastným koncem pro nás.

Na závěr přejeme brzké uzdravení oběma zraněným hráčům.

Autor: P. Štika