8. června 2014

Sestava: Šebek R. st., Šebek M., Pazdera J. (Kácha F.), Šebek R. ml. (Štochl M.), Vokáč J., Abrahám T., Tauš J. (Kop V.), Halák R., Leksa J., Lukačovič P. Kácha Vl.), Štochl V.

Rozhodčí: Pos, as. Štochl M.

Branky: Štochl V. 2x, Halák R. 2x

V posledním zápase sezóny jsme si i přes velké vedro poradili poměrně hravě se Rpety, které byly navíc díky májům lehce oslabeny. Skóre otevřel v 6. minutě V. Štochl.  Další branku přidal V. Štochl v 25.minutě. Na 0:3 zvyšoval v 36 minutě R.Halák.

Ve druhém poločase snížil soupeř na 1:3.  Konečný výsledek pečetil v 77 minutě R. Halák 1:4.

Béčko celkově obsadilo v tabulce třetí místo se ziskem 35 bodů. Nejlepším střelcem B mužstva se stal P. Lukačovič (12 branek), dále R. Halák (8), M. Krůta (7), J. Tauš (7),  V. Štochl (7), J. Leksa (5), D. Ptáček (5) a další.

Děkujeme našim fanouškům za jejich přízeň.  Velké poděkování patří Milanu Štochlovi a Romanu Šebkovi za vedení mužstva a trpělivost.

Všem hráčům přejeme hezké léto a těšíme se na jejich výkony na podzim. Ohledně přípravy na další sezónu se dozvíte na stránkách FB nebo zde.