Doubravan – Horymír Neumětely „B“ 6 : 3 (pol. 2 : 3)

24.9.2017 – mistrovské utkání, IV. třída sk. B

Sestava: M.Fejtek, J.Hatina; M.Šebek; Ri.Štochl (P.Leksa); R.Kyncl; M.Kratochvíl; O.Rácz (T.Vokůrka); T.Beran (P.Štika); V.Kop; J.Šlapák; A.Ungr

Rozhodčí: J.Špicl, as. P. Moutelík

Branky: 4x A.Ungr; R.Kyncl; V.Kop.

V prvním poločase byla naše hra hodně chaotická a musíme uznat, že soupeř byl lepší.

Přesto jsme šli do dvoubrankového vedení, i když nutno dodat, že především díky hostujícímu „nebrankáři“. V rozmezí 27. až 33.minuty nám soupeř nasázel tři góly a od další pohromy nás zachránil brankář M.Fejtek, který musel likvidovat několik dalších šancí hostujícího týmu.

Ve druhém poločasu jsme i díky střídání zvýšili pohyb, přesnost a soupeře jsme začali přehrávat. V 64.minutě byl po šarvátce a za druhou žlutou kartu vyloučen hostující hráč a hned v 67.minutě A.Ungr vyrovnal na 3:3. Ve zbytku utkání už jsme dominovali a A.Ungr přidal další tři góly.

Příští týden v sobotu 30. 9. nás ovšem čeká daleko silnější tým Hostomic B. Začátek zápasu již ve 13:30!