SK Doubravan Újezd

Cerhovice „B“ – Doubravan 1 : 2 (pol. 1:1)

by: Petr Leksa in: A tým
03 Jun
Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

1.6.2019 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; J.Kácha (M.Vávra); R.Kyncl; D.Ptáček; P.Moutelík; O.Rácz; J.Tauš (M.Smetana); T.Vokůrka (L.Fiala); J.Leksa; V.Kop (A.Ungr); K.Výrut

Rozhodčí: J.Špicl; as.M.Štochl

Branky: K.Výrut; J.Tauš (PK)

Uf, tak se nám podařilo vyhrát poprvé od 3.11.2018 (naše velká ostuda). Úvod utkání byl celkem vyrovnaný, když se hrálo především na polovině hřiště. V 16.minutě, ale náš obránce vyrobil hrůzostrašnou chybu a domácí hráč nemilosrdně trestal, 1:0 pro domácí. Po inkasovaném gólu jsme zvýšili aktivitu a soupeře zatlačili na jeho polovinu, ale domácí stále hrozili nebezpečnými protiútoky. Ve 35.minutě se podařilo vyrovnat K.Výrutovi.

Hned ve druhé minutě druhého poločasu se chystal protrhnout síť J.Leksa, ale domácí obránce mu to překazil nedovoleným zákrokem. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil J.Tauš.

Od této chvíle domácí mírně otevřeli obranu a my jsme si začali vytvářet hodně gólových příležitostí. Bylo až do nebe volající, co všechno nedokážeme proměnit v gól. Trest za pohrdání gólovými příležitostmi mohl přijít v poslední minutě, když po naší zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště při nás stáli všichni svatí.

Většinou nehodnotím jednotlivce, ale tentokrát musím. Super výkon podal O.Rácz a až do vynuceného střídání výborně organizoval hru našeho týmu T.Vokůrka.

Ve zbývajících dvou zápasech musíme tříbodové zisky zopakovat a doufat. Již nemáme záchranu v soutěži ve vlastních rukou.

Autor: P. Štika

Vložit komentář

Prosím vyplňte všechna pole označená (*).

You are here Hlavní strana