Loděnice „B“ – Doubravan 1 : 4 (pol. 0:3)

15.6.2019 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; J.Kácha; M.Jaroš; T.Vokůrka (M.Šimek); P.Moutelík; J.Tauš (M.Kunc);  Z.Javůrek; R.Kyncl; J.Leksa; L.Fiala (M.Vávra); D.Štich (V.Kop)

Rozhodčí: P.Bidšovský; as.M.Štochl

Branky: 2x L.Fiala; 2x D.Štich

Snad prvně v sezóně měl trenér k dispozici téměř kompletní kádr (pouze bez R.Šebka; D.Ptáčka a O.Rácze). Získali jsme hodně důležité tři body a vhledem k ostatním výsledkům se nám i pro další sezónu podařilo zachránit III.třídu. Ovšem zápas nebyl ani zdaleka tak jednoduchý, jak by mohlo napovídat konečné skóre. Domácí tým byl velmi kvalitní soupeř, který se celý zápas snažil hrát kombinační fotbal. Několikrát při šancích domácích při nás stálo štěstí. Celou sezónu jsme se potýkali s proměňováním šancí, ale tentokrát jsme byli hodně produktivní a do poločasu jsme třikrát udeřili.

Ve druhém poločasu jsme sice dvě velké šance neproměnili a trochu jsme si zkomplikovali život, když domácí snížili na 1:3. Když D.Štich zvýšil na 1:4, průběh utkání už jsme si již pohlídali.

Za příkladné nasazení tentokrát musím ocenit celý tým.

Autor: P. Štika

Tak nám to šťastně skončilo. Chci vám všem (výbor, hráči i fanoušci) poděkovat za důvěru i v nejhorších chvílích-a že jich bylo. Po chvilce oddychu se do toho kolotoče vrhneme opět a doufám, že s větším nasazením než letos a díky tomu bude další sezóna úspěšnější.

Autor: P. Kiwi Lukačovič - trenér bez licence :-) , ale srdcař ;-)