SK Doubravan Újezd

Doubravan – Mořina 2 : 3 (pol. 2 : 1)

by: Petr Leksa in: A tým
02 Sep
Ohodnoťte tuto položku
(1 Hlas)

31.8.2019 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; P.Moutelík; Z.Javůrek ; D.Ptáček; V.Krásný (M.Vávra); T.Vokůrka; M.Šimek (M.Hlaváček); J.Leksa; V.Kop (K.Výrut) L.Fiala; D.Štich

Rozhodčí: J.Šnajdr ; as.P.Moutelík

Branky: L.Fiala ; D.Štich

ČK: D.Ptáček; D.Štich

Další domácí zápas nám přinesl velké a jen těžko pochopitelné zklamání. Po výborném vstupu do utkání, se nám podařilo jít do dvoubrankového vedení, když v 1.minutě otevřel skóre L. Fiala. Ve 14.minutě přidal druhý gól D. Štich. Jenže další příležitosti jsme trestuhodně a lehkovážně zahazovali. Minimálně 4x stačilo trefit odkrytou branku hostí z prostoru mezi malým vápnem a penaltou. Bohužel. Trest samozřejmě přišel a smolnou tečí jsme si dali vlastní gól a vrátili tak soupeře do hry.

V druhém poločase jsme na náš výkon z první půle nenavázali. Chybělo více pohybu a přesnosti, přesto jsme vývoj utkání měli stále pod kontrolou. Až do 56.minuty, kdy byl asi oprávněně vyloučen D.Ptáček za sražení unikajícího útočníka hostí. I v deseti hráčích jsem ale hosty příliš nepouštěli k naší brance a stále jsme častěji drželi míč na našich kopačkách.

Další těžký úder přišel v 71.minutě, když D.Štich nesmyslně fauloval hostujícího hráče na polovině hřiště a byl rovněž vyloučen. I ve dvojnásobném oslabení jsme soupeře nepouštěli do většího tlaku, ale přece jenom jsme dlouhé oslabení nedokázali vydržet do konce a soupeři jsme dvakrát dovolili vstřelit gól a přišli tak o všechny body.

Je to obrovská škoda. Asi by se nenašlo mnoho mužstev, která by jako „telata“ dokázaly takto ztratit dobře rozehraný zápas.

Autor: P. Štika

Poslední úpravy Pondělí, 02 Září 2019 12:16

Vložit komentář

Prosím vyplňte všechna pole označená (*).

You are here Hlavní strana