1.9. 2019 - mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl, J.Hatina, R.Kyncl, R. Štochl, F. Kácha (T. Vokůrka), M. Vávra, V. Kop, O. Navrátil (J. Leksa), A. Ungr, L. Fiala (P. Leksa), M. Smetana

Rozhodčí: F. Plecitý, as. M. Štochl

Branky: L. Fiala, J. Leksa

Skóre zápasu otevřel hned v 6. minutě L. Fiala. Bohužel to bylo v prvním poločase všechno. Navíc náš brankář ani obrana neměli zrovna svůj den a tak soupeř do poločasu vstřelil pohodlně 3 branky. Celý zápas byl rozkouskován zbytečnými fauly a diskusemi s rozhodčím a tak nebylo pořádně na co koukat.

Ve druhém poločase sice oživil naši hru střídající J. Leksa a T. Vokůrka, ale stačilo to bohužel jenom na korigování výsledku.

Příští zápas hraje B v neděli 8.9. od 14:00 na hřišti v Tlustici. Znovu opakuji, že v neděli hraje zároveň áčko a je proto nutné, aby se sešel dostatečný počet hráčů ! Tréninky jsou úterý a čtvrtek.

Autor: P. Leksa

Poslední úpravy Pondělí, 02 Září 2019 13:27