(0 hlasů)

8.9.2019 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; P.Kroka; Z.Javůrek; T.Vokůrka; J.Kácha; M.Hlaváček (O.Navrátil); O.Rácz; M.Vávra; J.Leksa; M.Smetana; K.Výrut

Rozhodčí: J.Pos; as.P.Moutelík

D.Štich; D.Ptáček; P.Moutelík; R.Kyncl; M.Šimek; M.Dlugoš; V.Krásný; L.Fiala; J.Tauš; V.Kop a R.Šebek, to je výčet hráčů, které trenér z nejrůznějších důvodů neměl k dispozici a tak muselo nastoupit i několik hráčů, kteří měli v nohou zápas „B“ týmu.

S malou nadějí na nějaký bodový zisk jsme domácím odolávali do 30.minuty, kdy jsme obdrželi první gól. Když jsme ve 36.min. dostali druhou branku, bylo po nadějích.

Druhý poločas byl ve znamení obléhání našeho pokutového území. Bránili jsme celkem úspěšně až do 76.min. , když jsme domácím gól tak trochu darovali. Pět minut před koncem jsme zbytečnou penaltou završili debakl na 4:0 pro domácí.

A to víc stále mrzí ztráta z minulého domácího utkání. Bohužel nejsem si vůbec jistý, jestli to tak chápou i všichni naši hráči.

Příští zápas se hraje v sobotu 14.9. od 16:30 doma proti Loděnici B

Autor: P. Štika