SK Tlustice B - SK Doubravan Újezd B 7:1 (4:0)

Sestava: K. Štochl, P. Leksa, P. Lukačovič, O. Navrátil, D. Čistý, M. Vávra , A. Ungr, M. Smetana (79. A. Pelcman ) , T. Beran, R. Kyncl, J. Hatina

Rozhodčí: V. Hájek, M. Štochl

Branka: T. Beran

Jakmile hraje ve stejný den áčko i béčko tak máme v Újezdu problém dát dohromady dvě kompletní mužstva. Přitom máme kolem 30 registrovaných hráčů. Velká absence ovlivnila výsledek nejenom béčka, ale zejméne áčka. Dál to nemá cenu rozebírat...

Domácí po půli vedli

Nedělní fotbalové odpoledne v Tlustici u Hořovic slibovalo gólové hody. Stačilo se podívat na poslední zápasy hostujícího Doubravanu Újezd B, který ve dvou prvních kolech obdržel třináct branek. Že slibům nezůstane nic dlužno dokazovalo skóre už v osmé minutě, kdy byl stav 3:0 pro domácí, když se do sítě újezdských fotbalistů trefili Volráb, který vsítil dokonce hned dvě první branky a poté Jirouch. V pětatřicáté minutě se poprvé zažlutilo. Hostující Beran nešetrně sestřelil jednoho z domácích za hranicí vápna a rozhodčí neváhal.

V souboji dvou rezerv si jednoznačně vedli lépe domácí. Prakticky celý první poločas se hrálo na jednu branku, a tak nebylo divu, že ještě do poločasu upravil na 4:0 tlustický Dumský.

Domácí si vedení pohlídali

Po změně stran vykřesal jakousi naději na lepší výsledek hostující Beran, jež měl po neuvěřitelné minele brankáře Kučery, který vyhodil míč přímo k jeho nohám, velice snadnou práci a z hranice šestnáctky napálil balón do sítě, 4:1. Tlustice B ale žádné překvapení nepřipustili a v 55. minutě svým druhým gólem v zápase odmítl jakékoli zvraty Jirouch. Konečnou podobu výsledku dali ještě Volráb s Vlčkem. Doubravan Újezd B tedy opět odjel s přídělem, tentokráte prohrál v Tlusici B 1:7.

Autor: V. Blažek, úvodní komentář P. Leksa

Poslední úpravy Pondělí, 09 Září 2019 10:19