Doubravan – FK Hudlice 1 : 0 (pol.1 : 0 )

28.9.2019 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; J.Kácha; R.Kyncl; D.Ptáček; V.Krásný; P.Moutelík; Z.Javůrek; J.Leksa; T.Vokůrka (M.Šimek); D.Štich (M.Hlaváček); V.Kop (J.Tauš)

Rozhodčí: V.Závora; as.M.Štochl

Branka: D.Štich

Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř a v první desetiminutovce se to potvrdilo. Hosté měli převahu, ale vytvořili si pouze jednu obrovskou šanci, když hostující útočník hlavičkoval naštěstí pouze do našeho brankáře. Postupem času jsme hru vyrovnali a naopak převaha byla na naší straně. Obrovskou šancí pohrdl V.Kop, když z malého vápna poslal míč mimo branku.

Ve 38.minutě přišla paráda v podání D.Šticha. Za hranicí pokutového území se uvolnil proti dvěma protihráčům a krásnou technickou střelou nedal brankáři hostů šanci a poslal nás do vedení 1:0.

Ve druhém poločasu hosté trochu přidali a vytvořili si optickou převahu. Pozornou a odpovědnou obrannou hrou jsme je ovšem do výraznějších šancí nepouštěli.

Získali jsme další cenné body a je opět potřeba poděkovat všem hráčům za výkon i přístup v tomto zápasu.

Autor: P. Štika