Doubravan „B“ – Slovan Lochovice 0 : 4 (pol. 0:2)

(0 hlasů)

29.9.2019 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; F.Kácha; P.Lukačovič; R.Štochl; A.Ungr; T.Vokůrka; M.Vávra; V.Kop; J.Hatina; K.Výrut

Rozhodčí: L.Vodička; as.M.Štochl

Už i v domácím utkání jsme lepili sestavu, k dispozici bylo pouze 11 hráčů . Vedoucí tým tabulky nás od začátku zatlačil, ale naše obrana odolávala. První gól jsme inkasovali ve 23.minutě, když jsme hostujícímu záložníkovi dali tolik prostoru, že mu v podstatě nic nebránilo dovézt míč až do branky. Potom se hra trochu vyrovnala a bylo k vidění milion nepřesných přihrávek od obou mužstev.

Ve 37. min. se rozhodčí rozhodl odpískat hodně přísný pokutový kop a hosté šli do vedení 2:0.

Ve druhém poločasu pokračovala kopaná se spoustou nepřesností. Když hostující obránce tvrdě sestřelil D.Šticha v pokutovém území, měli jsme také možnost zahrávat pokutový kop. Sám faulovaný D.Štich poslal míč mimo branku. V závěrečné čtvrthodině jsme inkasovali ještě dva góly. Třetí gól byl hodně smolný a čtvrtý naprosto zbytečný.

Autor: P. Štika

Poslední úpravy Pondělí, 30 Září 2019 08:54