SK Doubravan Újezd

Slavoj Osek – Doubravan 0 : 2 (0:1)

by: Petr Leksa in: A tým
07 Oct
Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

6.10.2019 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; V.Krásný; R.Kyncl; M.Dlugoš (M.Šimek); J.Kácha; J.Leksa; D.Ptáček; Z.Javůrek; J.Tauš (T.Vokůrka); D.Štich (M.Hlaváček); V.Kop (K.Výrut)

Rozhodčí: M.Kareš; as.M.Štochl

Branky: J.Leksa ; D.Štich

ČK: Z.Javůrek

Super výsledek, navíc ze hřiště tradičního rivala, kterého jsme hodně dlouhou dobu nedokázali porazit v soutěžním utkání. Průběh prvního poločasu utkání byl hodně vyrovnaný a dominovaly především pozorné obrany obou týmů. Domácí si vytvořili cca 3-4 příležitosti, ale jejich zakončení bylo nepřesné. Z našich  příležitostí jsme dokázali využít jednu. D.Štich poslal krásnou přihrávku za domácí obranu a J.Leksa nedal brankáři šanci.

Ve druhém poločasu domácí tým zvýšil úsilí a častěji držel míč na svých kopačkách. Ovšem naše mužstvo v čele s brankářem K.Štochlem (podal výborný výkon a několikrát zachránil od gólu), odvedlo směrem k obraně skvělou týmovou práci. Situaci nám v 82min. zkomplikoval Z.Javůrek, který se nechal naprosto zbytečně vyloučit. Dále jsme odolávali náporu domácích, ale když se D.Štichovi ve spolupráci s M.Šimkem povedlo dotlačit míč do sítě podruhé a zvýšit na 0:2, mysleli jsme si, že utkání v klidu dohrajeme. Jenže v 90.min se rozhodčí rozhodl na náš tým nařídit pokutový kop, jaký svět neviděl. Od inkasovaného gólu a nervózního závěru utkání nás ochránil domácí „ragbista“, který poslal míč ze značky pokutového kopu hodně vysoko nad naší branku. 

 

Ještě jednou opakuji - pochvala pro celý tým za přístup a bojovnost v tomto utkání. Jen velká škoda zbytečného vyloučení.

Autor: P. Štika

 

Poslední úpravy Pondělí, 07 Říjen 2019 10:29

Vložit komentář

Prosím vyplňte všechna pole označená (*).

You are here Hlavní strana