5.10. 2019 – mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek - P. Kroka, J. Hatina , V. Kop, P. Lukačovič (67. F. Kácha ), A. Ungr, M. Vávra, T. Vokůrka, M. Smetana, R. Štochl, T. Beran

Rozhodčí: J. Špicl; as.P.Moutelík

Branky: T. Vokůrka, P. Kroka

V souboji o poslední místo v tabulce se oba týmy o body podělily. Ve větrném počasí se vedení ujal ve 24.minutě Osek. Před odchodem do kabin vyrovnal na 1:1 T. Vokůrka.

V 60.minutě obrátil skóre v náš prospěch P. Kroka. V 72.minutě se postavil k přímému kopu osecký V. Ungr (64 let ! ), placírkou obstřelil zeď a překonal i našeho brankáře. Klobouk dolů, že v takovém věku V. Ungr neváhá pomoci mančaftu.

V dalším kole se  utkáme doma s Libomyšlí. Začátek zápasu neděle 13.10. od  12:30 , opakuji, v neděli v půl jedné odpoledne. Hráče žádáme, aby se dostavili v dostatečném počtu....

Autor: P. Leksa

Poslední úpravy Pondělí, 07 Říjen 2019 12:54