SK Doubravan Újezd

Zaječov B - SK Doubravan Újezd B 3:3 (1:1)

by: Petr Leksa in: B tým
22 Oct
Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

20.10. 2019 – mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek- J. Leksa, P. Lukačovič, L. Fiala, T. Beran, M. Vávra, T. Vokůrka, M. Dlugoš, R. Štochl, R. Šebek, V. Kop

Rozhodčí: J. Palič, as. P. Moutelík

Branky:P. Lukačovič, L. Fiala 2x

ČK: P. Lukačovič

Soupeř měl zpočátku navrch.Hned ve 3. minutě zápasu jsme dostali branku.  Postupně jsme ale přebírali iniciativu a ve 20. minutě vyrovnal P. Lukačovič. V prvním poločase jsme měli celkově více ze hry, ale byla škoda neproměněných šancí.

Ve druhém poločase obrátil vedení na naši stranu dvěma brankami L. Fiala (za víkend nastřílel celkem 4 góly). Konec zápasu jsme bohužel nezvládli a v  73. a 80. minutě soupeř skóre vyrovnal. Posledních dvacet minut se hrálo ve zbytečně vypjaté atmosféře, ke které přispěly i nepřesná rozhodnutí hlavního sudího, který první poločas pískal solidně. Nervy na uzdě neudržel náš P. Lukačovič a dostal zbytečnou červenou kartu.

Škoda ztráty bodů. Za zmínku určitě stojí, že J. Leksa, T. Vokůrka, L. Fiala a V. Kop měli za sebou již druhý zápas víkendu a neváhali pomoci B-mužstvu i v neděli. Výborný výkon odvedl také R. Šebek ml., který se vrátil na hřiště po dlouhé zdravotní pauze.

Do svědomí by si měli sáhnout ti hráči béčka, kteří nejsou schopni jednou týdně na fotbal přijít.

Příští neděle bude opět zajímava. Béčko hraje od 11:30 v Žebráce a áčko od 14:30 v Broumech.

Autor: P. Leksa

Poslední úpravy Úterý, 22 Říjen 2019 12:24

Vložit komentář

Prosím vyplňte všechna pole označená (*).

You are here Hlavní strana