Doubravan – TJ Praskolesy 4 : 1 (pol. 3:1)

2.11.2019 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; P.Moutelík; R.Kyncl; D.Ptáček; J.Kácha; J.Leksa (J.Tauš); M.Dlugoš; P.Kroka (T.Vokůrka); Z.Javůrek; D.Štich (T.Beran); L.Fiala

Rozhodčí: M.Pánek; as.M.Štochl

Branky: 2x D.Štich; J.Leksa; Z.Javůrek

Body získané ve dvou po sobě jdoucích zápasech na hřištích soupeřů se nám podařilo obhájit. Hodně nám pomohl snový vstup do utkání, když  D.Štich v 1. a 7.minutě dvakrát skóroval a náš tým mohl v klidu kontrolovat vývoj utkání. Ve 30.minutě přidal třetí gól J.Leksa a zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. Jenže hosté nesložili zbraně a ve 39. minutě se jim podařilo tečovanou ranou snížit na 3:1.

Přesto jsme i ve druhém poločasu měli hru celkem pod kontrolou, bohužel se nám nepodařilo žádnou z dalších velkých šancí proměnit v gól. Hosté se snažili, ale vývoj utkání byl v naší režii a v poslední minutě přidal gólovou pojistku  Z.Javůrek.

Připsali jsme si zaslouženě další body do tabulky, ale objektivně musíme přiznat, že soupeř byl trochu oslaben několika absencemi.

Autor: P. Štika