Sestava:M. Fejtek - J. Šlapák (46. A. Ungr ) , K. Výrut (85. O. Navrátil) , V. Kop (46. M. Smetana ) , T. Beran, M. Dlugoš , M. Vávra , T. Vokůrka , R. Štochl (46. M. Kratochvíl) , R. Šebek, J. Hatina

Rozhodčí: D. Špicl, as. P. Moutelík

Branky: M. Dlugoš, M. Vávra

ČK: M. Dlugoš

Úvod utkání se nám překvapivě vydařil. M. Dlugoš už v 8.minutě zápasu vstřelil vedoucí branku. Dlouho nám ale vedení netrvalo. V 16. minutě a následně v 33. minutě obrátily Cerhovice vedení na svoji stranu. Ve 40.minutě došlo uprostřed hřiště k menší strkanici, kterou rozhodčí k údivu všech posoudil jako hrubé nesportovní chování a oba aktéry poslal do sprch. M. Dlugoš tak bohužel nezasáhne do posledního zápasu áčka příští týden.

Na úvod druhého poločasu zvýšily z penalty na 1:3. Díky našim zmatkům v obraně soupeř pohodlně skóroval znovu v 57. a 64. minutě. Naše skóre alespoň korigoval na 2:5 M. Vávra.

Naše ojedinělé šance jsme boužel nevyužili. Od horšího skóre nás zachránil brankář M. Fejtek.

Béčko je po podzimní části sezóny 2019/2020 na posledním místě se ziskem 3 bodů za tři uhrané remízy.

Autor: P. Leksa