9.11.2019- mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; J.Kácha; Z.Javůrek; T.Vokůrka; F.Kácha (M.Kratochvíl); D.Ptáček; M.Vávra; M.Šimek; D.Štich; L.Fiala; M.Smetana

Rozhodčí: P.Bidšovský ; as.M.Štochl

Branky: D.Štich; L.Fiala

Před posledním utkáním podzimní části musel trenér řešit velké množství absencí z nejrůznějších důvodů. Sedm chybějících hráčů základní sestavy (R.Kyncl, J.Leksa; P.Moutelík; M.Dlugoš; V.Krásný; J.Tauš; P.Kroka) by zamávalo asi s každým mužstvem.

Přesto úvod zápasu na hřišti lídra soutěže nevypadal vůbec špatně. Do 17.minuty jsme si vytvořili čtyři gólové šance, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Přestože soupeř postupně získával stále větší převahu, ve 23.minutě D. Štich napřáhl ze zhruba 22ti metrů a jeho rána zapadla k tyči domácí branky a ujali jsme se vedení 0:1. Bohužel naše vedení jsme nedokázali udržet delší dobu a domácí ještě do poločasu skóre otočili na 2:1. Jen pro zajímavost, oba jejich góly vstřelili naši hráči.

Ve druhém poločasu byla hra velmi podobná. Domácí drželi balon daleko více a nám nezbývalo než spoléhat na rychlé protiútoky. V 50.minutě průnik Lukáše Fialy dokázali zastavit domácí obránci pouze faulem a dostali jsme příležitost zahrávat pokutový kop.

D. Štich sice poslal brankáře na opačnou stranu, ale branku těsně minul. Nicméně o minutu později jsme přeci jen ještě dokázali vyrovnat L.Fialou na 2:2. Postupem času našim hráčům začaly docházet síly a šancí domácích přibývalo. I když jsme nakonec domácím díky třem gólům během pár minut podlehl, nezbývá než hráčům, kteří tento zápas odehráli poděkovat za dobré nasazení. Třeba porážku našemu protivníkovi oplatíme na jarní časti.

Po zisku 26ti bodů a umístění na 4.místě tabulky musíme být s podzimní částí sezóny spokojeni.

Autor: P. Štika

1. Nižbor 13 11 0 2 50:29 33 0 0
2. Praskolesy 13 9 2 2 40:17 29 0 0
3. Hudlice 13 9 1 3 29:19 28 0 0
4. Újezd 13 8 2 3 30:20 26 0 0
5. Podluhy 13 6 3 4 35:28 21 0 0
6. Hýskov 13 5 4 4 33:25 19 0 0
7. Všeradice 13 5 4 4 27:25 19 0 0