13.9. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl, F. Hruban, M. Kratochvíl, M. Jaroš (J. Holeček),  M. Dlugoš, J. Hnízdil (P.Prejzek), Z. Javůrek, L. Fiala, D. Ptáček, R. Šebek,  J. Leksa

Rozhodčí: J. Palič, P. Moutelík

Branky: Javůrek, Holeček, Dlugoš

Do zápasu jsme šli s cílem bodovat i přes opětovné absence. Zápas byl hlavně o bojovnosti, trpělivosti a o vstřelení první branky. Bohužel jsme v prvních 45 minutách své šance zahodili, domácí téměř nic neměli.
Ve druhé půli jsme se ujali vedení nádhernou dalekonosnou ranou "šajtlí" z kopačky Z. Javůrka . Hru jsme nadále kontrolovali. V 80.minutě se trenérovi povedlo střídání, když poslal na plac Jardu
Holečeka, který se hned vzápětí odměnil gólem na 2:0  O minutu později přihrál na třetí gól, který vstřelil hlavou Marcel Dlugoš. O vítězi bylo jasno a nemrzely ani další zahozené šance.
Celý tým zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, disciplínu i trpělivost.
Taktéž zaslouží pochvalu naši fanoušci v čele s Ondřejem Navrátilem, kteří fandili celý zápas.
V příštím zápase přivítáme tým Hostomic, který je na 1.mistě tabulky.
POZOR, HRAJE SE V SOBOTU V 10:15!!!

Autor: P. Lukačovič

Poslední úpravy Pondělí, 21 Září 2020 06:45