19. 9. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl, V. Krásný, M. Jaroš, M. Kratochvíl, D. Štich (L. Fiala), M. Dlugoš, J. Hnízdil (J. Holeček)Z. Javůrek, D. Ptáček, R. Šebek (T. Vokůrka),  J. Leksa

Rozhodčí: M. Kareš, as. M. Štochl

Branky: D. Štich 2x

V zápase 5.kola jsme přivítali lídra tabulky, tým Hostomic. Utkání bylo celou dobu vyhrocené, vyrovnané. V první půli jsme se ujali vedení gólem uzdraveného D.Šticha a když před půlí tentýž hráč po krásné akci J.Leksy a P.Hnizdila skóroval podruhé, šli jsme do kabin s náskokem 2 gólů.

Ve druhé půli jsme si my i hosté vytvořili nějaké šance, u nás hlavně L.Fiala, ovšem gól už padnul jen jediný a to když rozhodčí písknul NESMYSLNOU penaltu proti nám. Ovšem vítězství 2:1 jsme udrželi a v dalším kole přivítáme nového lídra tabulky, tým Podluh.

Tentokrát bych vyzdvihnul výkon V. Krásného.