12.9. 2020 - mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek, J. Hatina, R. Kyncl, R. Štochl, T. Beran, T. Vokůrka, M. Vávra, J. Holeček (P. Lukačovič), J. Leksa (A. Lazali), L. Fiala (M. Kratochvíl), L. Šmehlík

Rozhodčí: J. Šnajdr, as. P. Moutelík

Branky: R. Kyncl, T. Beran, M. Vávra (PK), J. Hatina, P. Lukačovič 2x

Výsledek myslím hovoří za vše. Tentokrát jsme Zaječov přehráli tlakem, šancemi a koncovkou. Kdyby některé střely neskončily na tyči nebo břevnu tak je výsledek ještě pohlednější.

První branka padla po nepřímém volném kopu již ve 4.minutě zápasu. Nepřímý kop rozhodčí nařídil po malé domů hostí. Po rozehrání propálil R. Kyncl vše co stálo před ním - 1:0. V 19. minutě se krásně trefil T. Beran - 2:0. Třetí branku přidal z pokutového kopu M. Vávra. Zaječov stačil do poločasu po našich chybách snížit výsledek na 3:2.

Ve druhé půli jsme měli více ze hry. V 60. minutě zakončil k tyči náš nejstarší hráč J. Hatina - 4:2. V 73. minutě poslal náš samozvaný kouč bez licence :-) na hřiště svého žolíka - P. Kiwiho Lukačoviče. Ten v 76.minutě vstřelil pátou branku a v 88. minutě uzavřel skóre na 6:2.

Za svůj bojovný výkon zaslouží pochvalu L. Šmehlík!

Další zápas hrajeme opět doma - 27.9. od 13:30 proti Březové.

Autor: P. Leksa

Poslední úpravy Pondělí, 21 Září 2020 09:19