SK Doubravan Újezd

TJ Ostrovan Zadní Třebaň z.s. : SK Doubravan Újezd 2:0 (1:0) pomocné

by: Petr Leksa in: A tým
24 Aug
Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

21. 8. 2021 - mistrovské utkání

Sestava: J. Vetchý, P. Moutelík, R. Kyncl, F. Hruban, T. Vokůrka, V. Kop (T. Beran), L. Fiala, D. Ptáček, K. Výrut (J. Holeček), J. Leksa (K), R. Šebek.

Rozhodčí: J. Pos, as. P. Moutelík

ŽK: Kyncl, Fiala, Ptáček

ČK: Kyncl

Po dlouhé covidové pauze se hráči a všichni příznivci fotbalu na okresní úrovni dočkali mistrovského utkání. V naší sestavě bohužel chybělo z různých důvodů několik klíčových hráčů, zejména v obraně. Na druhou stranu si první mistrák zahrál nový brankář Jirka Vetchý. Přejeme mu, ať se mu u nás daří!

Soupeř vstřelil v prvním poločase gól z přímého kopu, kdy rozhodčí posoudil zákrok úplně opačně a k našemu údivu se kopalo na naši branku. Míč těsně před naším brankářem skočil o drn.

Ve druhém poločase jsme měli řadu šancí, ale bohužel chyběla koncovka. Soupeř beztrestně okopával naše hráče téměř při každém kontaktu. Marně jsme se dožadovali od rozhodčího potrestání žlutou kartou. Před koncem druhého poločasu pan rozhodčí nařídil proti Doubravanu pokutový kop, který Ostrovan proměnil.

Zápas gradoval v nervózní a zbytečně napjaté atmosféře a jen shodou okolností nikdo neodešel ze hřiště zraněn. Na konci zápasu si navíc R.  Kyncl vysloužil červenou kartu za debatu s rozhodčím. 

První mistrovské utkání nám nevyšlo. Bohužel k tomu přispěl i výkon pana rozhodčího.

V sobotu 28.8. přivítáme od 17:00 doma tým Loděnice B

V něděli 29.8. hraje béčko od 14:00 doma s Komárovem B. Přijďte fandit! 

Autor: P. Leksa

 

 

Poslední úpravy Úterý, 24 Srpen 2021 14:23

Vložit komentář

Prosím vyplňte všechna pole označená (*).

You are here Hlavní strana