TJ Sokol Březová - SK Doubravan Újezd B 10:2 (6:1)

Sestava: M. Fejtek - A. Lazali, J. Leksa, K. Štorkán, T. Beran, R. Štochl, R. Kyncl, J. Hatina, K. Štochl

Branky: 41. T. Beran , 90. T. Beran (p.k.)

Rozhodčí: M. Škarda, M. Štochl

ŽK: A. Lazali

Tak jako v Tlustici tak i do zápasu s Březovou jsme nastoupili v devíti hráčích, kdy Radek Kyncl obětavě dorazil chvilku po zahájení hry.

Po prvním poločase béčko prohrávalo 6:1. Za Doubravan téměř z půlky přeloboval brankáře T. Beran.

Ve druhé půli v  57. minutě po zákroku na J. Leksu rozhodčí odpískal pokutový kop. J. Leksa následně férově rozhodčímu řekl, že zákrok na penaltu to nebyl. Rozhodčí penaltu odvolal.

Na konci zápasu soupeř ve vápně fauloval pronikajícího J. Leksu a T. Beran pokutový kop proměnil. Po odpískání penalty se hráč Březové nesmyslně pustil do mladého rozhodčího, který pískal svůj první zápas dospělých.

Za stavu 10:1 úplně zbytečný výstup. Takhle to začínajícímu rozhodčímu rozhodně neusnadníme. Video ze zákroku je na našem klubovém FB.

Konečný stav 10:2 hovoří za vše.

Nejhorší na tom všem je nezájem a neochota některých našich hráčů jít mančaftu pomoci, i když mnozí věděli, že je nás málo. Ve 4.třídě se střídá hokejově a není až tak rozhodující fyzička ( i když bez tréninku se žádný sport nedá dělat...)

Věrnost klubu, parta, možná trochu osobního nepohodlí, nenechat ostatní ve štychu.... Škoda slov.... Bohužel nás taky oslabuje současná marodka.

Příští zápas hraje béčko proti Oseku B doma v neděli 17. 10. 2021 od 12:30.

Autor: P. Leksa