SK Doubravan Újezd - SK Slavoj Osek 6:4 (2:3)

Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

16. 10. 2021 mistrovské utkání

Sestava: J. Ptáček (B) - J. Leksa, J. Hnízdil, V. Kop (55. L. Fiala), D. Ptáček (69. M. Vávra) , D. Štich, P. Moutelík (89. T. Beran ) , J. Kácha, M. Dlugoš, M. Kratochvíl, F. Hruban

Branky: 5. F. Hruban , 19. D. Štich , 63. L. Fiala , 71. D. Štich , 81. D. Štich , 92. L. Fiala

Rozhodčí: P. Bidšovský, as. M. Štochl

ŽK: 52. D. Ptáček , 75. J. Kácha

Před zahájením utkání musel trenér na poslední chvíli shánět náhradního brankáře, jelikož tři naši originál gólmani chyběli (zdravotní stav, práce). Naštěstí se role gólmana ujal obětavě J. Ptáček.

Začátek zápasu se nám nevydařil a hned v 2.minutě soupeř skóroval nechytatelnou přesnou ranou k tyči. Za tři minuty srovnal F. Hruban na 1:1. V 17. minutě jsme opět dostali branku, nicméně v 19. minutě srovnal D. Štich na 2:2. Do kabin jsme šli ve stavu 2:3 gólem soupeře z 24.minuty.

Ve druhém poločase v 63.minutě náš brankář J. Ptáček poslal dlouhým kopem do šance L. Fialu a ten srovnal skóre na 3:3. V 71.minutě se ve skrumáži ve velkém vápně soupeře nejlépe zorientoval D. Štich a přidal svoji druhou branku zápasu. Doubravan šel poprvé v zápase do vedení (4:3). V 79. minutě Osek srovnal. O dvě minuty později kopal M. Vávra rohový kop, ve vápně se dostal míč k D. Štichovi a ten svým hattrickem poslal Doubravan opět do vedení (5:4). V nastaveném čase pak svoji druhou brankou potvrdil vítězství Doubravanu L. Fiala, přihrávka J. Leksa.

Áčko Doubravanu si poprvé v letošní sezóně připsalo vítězství. Trenér vyhodnotil zápas takto: "Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří dnes dorazili a byli k dispozici.  K dnešnímu derby zápasu jste přistoupili zodpovědně a bylo to vidět... Velká pochvala pro Pepu Ptáčka  !!!

Příští víkend nás čeká těžký zápas, v neděli 24. 10. od 15:30 v Hudlicích.

Autor: P. Leksa

Poslední úpravy Pondělí, 18 Říjen 2021 10:24