SK Doubravan Újezd

Hudlice – Doubravan Újezd 3:1 (1:1)

by: Petr Leksa in: A tým
25 Oct
Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

24. 10. 2021 mistrovské utkání

 Sestava: M. Fejtek - L. Fiala, J. Leksa, D. Ptáček, M. Dlugoš, T. Vokůrka, O. Rácz (60. J. Holeček), F. Hruban, R. Kyncl, M. Kratochvíl, J. Kácha

Branka: L. Fiala

ŽK, ČK: M. Dlugoš ( 15´ a 55´)

Rozhodčí: D. Špicl, P. Moutelík

Domácí tým byl v tomto utkání velkým favoritem. My jsme opět museli řešit mnoho absencí (ach jo, kdy už to skončí). Přesto jsme v prvním poločase domácí nepouštěli do výraznějších šancí a v 16.min. jsme dokonce šli do vedení zásluhou L. Fialy.  Bohužel naše první drobné zaváhání v obranné činnosti soupeř těsně před přestávkou využil a po rohovém kopu srovnal skóre.

Druhý poločas výrazně ovlivnil obdržený gól hned po pauze a vyloučení M.Dlugoše. Dle mého osobního názoru rozhodčí trochu podlehl atmosféře a averzi domácího realizačního týmu a nesoudných domácích fanoušku vůči Marcelovi. Bohužel, po vyloučení zůstal na hrotu útoku osamocený L.Fiala a i když odvedl spoustu dobré práce už jsme domácí v obraně tolik nezaměstnávali.

Náš tým musím tentokrát pochválit za bojovnost a nasazení ( takové by mělo být v každém utkání), ale také musím sportovně přiznat, že soupeř byl prostě lepší a vyhrál zaslouženě. Rád bych ještě touto cestou poděkoval našim hráčů, kteří byli ochotni pomoci poté, co si odehtráli zápas za „B“ tým.

Autor: P. Štika

Poslední úpravy Pondělí, 01 Listopad 2021 10:24

Vložit komentář

Prosím vyplňte všechna pole označená (*).

You are here Hlavní strana