Sestava: O. Navrátil (B + K) - O. Rácz, T. Beran, A. Lazali, A. Ungr, M. Vávra, K. Štorkán, M. Štochl, R. Štochl, J. Hatina, J. Holeček, J. Šlapák, V. Kop, J. Tauš

Branka: A. Lazali

ŽK: 70. T. Beran

Rozhodčí: J. Pokorný, as. M. Štochl

Poslední zápasy máme problém s nedostatkem brankářů. V zápase se Rpety se do branky postavil náš klubový srdcař Ondřej Navrátil. Soupeř, který v této sezóně ještě neprohrál, se ujal vedení hned ve 2. minutě zápasu, kdy šla střela z přímého kopu po zemi k tyči a gólman neměl šanci. V průběhu 10.-13. minuty jsme dostali branku prakticky ze stejného místa, kdy šla šla střela z pravé strany lobem pod břevno. Do poločasu přidal soupeř další dvě branky na 5:0. A to navíc ve 42.minutě chytil O. Navrátil penaltu ! Kopající hráč umístil střelu do prostřed branky a Ondřej si na ni chytře počkal a nabral s ledovým klidem do košíku.

Ve druhém poločase jsme snížili brankou A. Lazaliho ze 66.minuty na 5:1. Naši borci se najednou vrhli v euforii do útoku a během dvou minut jsme z toho dostali dvě branky. V 78.minutě upravil soupeř skóre na konečných 8:1.

Soupeř měl jasně navrch. Bohužel jsme chybovali v obraně, branku soupeře jsme za celý zápas prakticky neohrozili. O. Navrátil svými zákroky odvrátil ostudu desítky do naší sítě. Do sestavy se po delší době vrátil O. Rácz a byl v zápase hodně znát. Navíc nám jel pomoct i do Hudlic na zápas áčka.

Poslední zápas podzimu odehraje béčko v Neumětelích 7. 11. v 11:00.