21.5. Ostravan Zadní Třebáň - SK Doubravan 4:1 (2:0)

by: Petr Leksa in: A tým
24 May
Ohodnoťte tuto položku
(1 Hlas)

V dalším existenčním utkání jsme totálně propadli. Po dobrém začátku,kdy jsme měli soupeře v podstatě přikovaného u pokutového území jsme v 17 minutě dostali polovlastní gól a tým se totálně zhroutil. Ačkoliv soupeř nebyl nijak kvalitní – dokonce chytal hráč z pole, nezmohli jsme se v prvním poločase v podstatě na nic a těsně před přestávkou jsme z rychlého protiútoku inkasovali podruhé. Druhý poločas byl téměř stejný. Po tlaku v úvodu poločasu jsme opět inkasovali po hrubé individuální chybě. Zhruba dvacet minut před konce Milan Palek snížil střelou ze 40 m na 1:3. Následoval náš tlak a několik neproměněných velmi dobrých příležitostí. Soupeř opět trestal z rychlého protiútoku, kdy postupovali na naši bránu tři hráči soupeře proti jedinému obránci. Nutno dodat, že Martin Palek nejméně tři další šance (opět rychlé protiútoky) zlikvidoval. Na našich hráčích byla vidět nervozita, na některých ustrašenost v osobních soubojích a další nechci komentovat. Prostě se nenajde nikdo,kdo by v sobě našel odvahu vzít zápas do svých rukou a strhnout k alespoň větší bojovnosti další spoluhráče. S tímto nasazením opravdu nemáme v okresním přeboru co dělat, ovšem byla by chyba to takhle předem vzdávat. Komentář k dalším zápasům jarní části okresního přeboru najdete v příloze tohoto článku (viz. Download přílohy).

Poslední úpravy Středa, 25 Květen 2016 07:14