by: Petr Leksa in: A tým
08 Jun
Ohodnoťte tuto položku
(0 hlasů)

Další nepovedené utkání na hřišti soupeře. Asi nikdo nedokáže pochopit co se děje s naším mužstvem na hřištích soupeřů, proč nedokážeme navázat na výkony z domácích utkání, kde dokážeme přehrávat i soupeře z vyšších pater tabulky. Opět jsme na začátku utkání inkasovali velmi levnou branku – tentokrát již ve třetí minutě. Následovala pasáž hry, kdy jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Na začátku druhého poločasu jsme soupeře přikovali do pokutového území, ale gólu jsme se nedočkali. Hráči domácích dvakrát zastoupili brankáře na brankové čáře a jednou jsme nastřelili tyč. V této době se rozhodovalo,jak utkání skončí.  Zhruba dvacet minut do konce jsme po individuální chybě inkasovali druhý gól a bylo prakticky rozhodnuto. Pokutový kop na 3:0 pro domácí v závěrečných minutách už byla pro nás pouze rána z milosti. Pouze málo našich hráčů si v tomto utkání „o život“ zaslouží pochvalu alespoň za nasazení a bojovnost. Přemýšlet by tentokrát měli hlavně ti mladší.

Situace je již kritická, ale stále ji máme ve vlastních rukou. Stačí „pouze“ dvakrát vyhrát a nemusíme se na nikoho ohlížet. Tuto skutečnost si ale musí uvědomit úplně všichni.