Sestava: M. Fejtek - T. Vokůrka , M. Vávra, O. Rácz, D. Ptáček, P. Moutelík, J. Leksa (84. T. Beran ) , R. Kyncl, J. Kácha, L. Fiala (90. R. Štochl ), M. Dlugoš (64. K. Výrut)

Branky: 16. L. Fiala , 31. L. Fiala , 39. D. Ptáček

ŽK: 29. O. Rácz , 48. M. Fejtek , 60. M. Dlugoš, P. Lukačovič (trenér)

Rozhodčí: M. Pánek, as. V. Kácha

Důležitý zápas a zasloužená výhra. V zápase jedenáctého kola jsme přivítali tým z Hostomic. Už jsme si bohužel zvykli lepit sestavu v pátek a sobotu těsně před zápasem. Mladý tým soupeře nám měl být rovnocenným soupeřem, vzhledem k výsledkům možná i favoritem utkání. Tentokrát byla vidět hezká kombinační hra a bojovnost celého týmu. Do vedení nás poslal v 16.minutě L. Fiala, kdy na jeho pravou šajtli k lévé tyči brankář nedosáhl. Soupeř však v 29. minutě stav srovnal. Do vedení nás poslal opět L. Fiala, stejnou střelou, skoro ze stejného místa, opět šajtlí k tyči. Náš nejlepší poločas podzimu jsme korunovali před pauzou, kdy se hlavou po rohu prosadil D. Ptáček.

Do druhé půle jsme vstoupili už skoro standardně špatně, když jsme soupeři namazali a náš gólman musel fauloval i za cenu ŽK a penalty. Soupeř ovšem tuhle výhodu nevyužil. Hostomický hráč poslal střelu vysoko nad branku a skóre se neměnilo. V průběhu druhého poločasu Doubravan bojoval, vypracovali jsme si řadu šancí, ale žádná neskončila v síti. Soupeřovi střely bezpečně kryl M. Fejtek. Do konce zápasu už se nic zásadního nestalo, kromě pár nepřesných výroků sudího Pánka, který za protesty nakonec potrestal domácího kouče ŽK. Ten se ovšem vyjádřil, že byla nezasloužená.

Trenér se kromě výše uvedeného vyjádřil k výkonu mužstva takto  : "chtěl bych poděkovat a vyzdvihnout přístup kapitána J.Leksy, který k zápasu nastoupil jen 2 hodiny po návratu z ciziny, odkud vyrazil ve tři ráno, aby zápas stihnul. A fotbalově kromě něj ještě i L.Fialu (dvě branky), P.Moutelíka, J.Káchu a O. Rácze (nenechali soupeři nic zadarmo). Ovšem celý tým podal výkon, který dokázali ocenit i nároční domácí fanoušci."

Na další zápas jedeme v sobotu 6.10. do Všeradic. Zápas začíná ve 14:00.

Autor: P. Lukačovi a P. Leksa

acko

25 Oct

24. 10. 2021 mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek - L. Fiala, J. Leksa, D. Ptáček, M. Dlugoš, T. Vokůrka, O. Rácz (60. J. Holeček), F. Hruban, R. Kyncl, M. Kratochvíl, J. Kácha

Branka: L. Fiala

ŽK, ČK: M. Dlugoš ( 15´ a 55´)

Rozhodčí: D. Špicl, P. Moutelík

Domácí tým byl v tomto utkání velkým favoritem. My jsme opět museli řešit mnoho absencí (ach jo, kdy už to skončí). Přesto jsme v prvním poločase domácí nepouštěli do výraznějších šancí a v 16.min. jsme dokonce šli do vedení zásluhou L. Fialy.  Bohužel naše první drobné zaváhání v obranné činnosti soupeř těsně před přestávkou využil a po rohovém kopu srovnal skóre.

Druhý poločas výrazně ovlivnil obdržený gól hned po pauze a vyloučení M.Dlugoše. Dle mého osobního názoru rozhodčí trochu podlehl atmosféře a averzi domácího realizačního týmu a nesoudných domácích fanoušku vůči Marcelovi. Bohužel, po vyloučení zůstal na hrotu útoku osamocený L.Fiala a i když odvedl spoustu dobré práce už jsme domácí v obraně tolik nezaměstnávali.

Náš tým musím tentokrát pochválit za bojovnost a nasazení ( takové by mělo být v každém utkání), ale také musím sportovně přiznat, že soupeř byl prostě lepší a vyhrál zaslouženě. Rád bych ještě touto cestou poděkoval našim hráčů, kteří byli ochotni pomoci poté, co si odehtráli zápas za „B“ tým.

Autor: P. Štika

18 Oct

16. 10. 2021 mistrovské utkání

Sestava: J. Ptáček (B) - J. Leksa, J. Hnízdil, V. Kop (55. L. Fiala), D. Ptáček (69. M. Vávra) , D. Štich, P. Moutelík (89. T. Beran ) , J. Kácha, M. Dlugoš, M. Kratochvíl, F. Hruban

Branky: 5. F. Hruban , 19. D. Štich , 63. L. Fiala , 71. D. Štich , 81. D. Štich , 92. L. Fiala

Rozhodčí: P. Bidšovský, as. M. Štochl

ŽK: 52. D. Ptáček , 75. J. Kácha

Před zahájením utkání musel trenér na poslední chvíli shánět náhradního brankáře, jelikož tři naši originál gólmani chyběli (zdravotní stav, práce). Naštěstí se role gólmana ujal obětavě J. Ptáček.

Začátek zápasu se nám nevydařil a hned v 2.minutě soupeř skóroval nechytatelnou přesnou ranou k tyči. Za tři minuty srovnal F. Hruban na 1:1. V 17. minutě jsme opět dostali branku, nicméně v 19. minutě srovnal D. Štich na 2:2. Do kabin jsme šli ve stavu 2:3 gólem soupeře z 24.minuty.

Ve druhém poločase v 63.minutě náš brankář J. Ptáček poslal dlouhým kopem do šance L. Fialu a ten srovnal skóre na 3:3. V 71.minutě se ve skrumáži ve velkém vápně soupeře nejlépe zorientoval D. Štich a přidal svoji druhou branku zápasu. Doubravan šel poprvé v zápase do vedení (4:3). V 79. minutě Osek srovnal. O dvě minuty později kopal M. Vávra rohový kop, ve vápně se dostal míč k D. Štichovi a ten svým hattrickem poslal Doubravan opět do vedení (5:4). V nastaveném čase pak svoji druhou brankou potvrdil vítězství Doubravanu L. Fiala, přihrávka J. Leksa.

Áčko Doubravanu si poprvé v letošní sezóně připsalo vítězství. Trenér vyhodnotil zápas takto: "Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří dnes dorazili a byli k dispozici.  K dnešnímu derby zápasu jste přistoupili zodpovědně a bylo to vidět... Velká pochvala pro Pepu Ptáčka  !!!

Příští víkend nás čeká těžký zápas, v neděli 24. 10. od 15:30 v Hudlicích.

Autor: P. Leksa

11 Oct

10. 10. 2021 mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek- J. Leksa, R. Šebek (47. M. Vávra ) , D. Ptáček, Z. Javůrek , J. Hnízdil , T. Vokůrka (63. K. Výrut ) , M. Kratochvíl , M. Jaroš (76. T. Beran ) , R. Kyncl , F. Hruban

Rozhodčí: M. Kareš, P. Moutelík

ŽK: Z. Javůrek

V relativně silné sestavě jsme na soupeře prostě neměli. Fyzicky, ani herně. Nepřesné přihrávky, chyby v obraně, prakticky jsme se celý záps nedostali do pořádné šance a o střelách na branku taky nelze mluvit.

Bohužel nás výsledky áčka tuto sezónu táhnou pomalu ke dnu....

Další zápas odehraje áčko doma proti Oseku v sobotu 16.10. od 15:30.

04 Oct

2. 10. 2021 mistrovské utkání

K. Štochl,  R. Šebek, J. Leksa, L. Fiala (68. A. Lazali) , V. Kop (52. D. Ptáček ) , T. Vokůrka, M. Kratochvíl (80. R. Štochl ) , M. Jaroš (61. T. Beran  ) , R. Kyncl , F. Hruban, J. Holeček

Branka: J. Leksa 87.

Rozhodčí: Špivák, as. P. Moutelík

Zápas z říše hororu. Úvod zápasu - neproměněné šance. Do poločasu 0:3. Na začatku druhého poločasu - opět šance stav zvrátit. Ale bohužel. Soupeřův hráč č. 11 V. Kincl  nám v pohodě nasázel PĚT branek !

Na konci zápasu korigoval ostudný stav na 1:7 J. Leksa. Hoši to byl fakt děs. Kdyby chtěl někdo k hodnocení něco přidat tak mi napište.

Příští neděli hraje áčko od 16:00 v Hýskově.

30 Sep

25.9. 2021 mistrovské utkání

Sestava: K. Štochl - J. Leksa, R. Šebek, J. Cegelský, L. Fiala , Z. Javůrek , M. Dlugoš , J. Kácha , M. Jaroš , P. Kroka, M. Kratochvíl

ŽK: Holeček, Kácha

ČK: Kácha

Rozhodčí: Špicl, P. Moutelík

Soupeř rozhodl zápas mezi 75.-87.minutou. Na hřišti bylo vidět spoustu tvrdých zákroků ze strany soupeře.

30 Sep

18.9. 2021 mistrovské utkání Sestava: J. Vetchý, T. Beran, D. Štich, R. Šebek, K. Výrut (62. J. Holeček) , R. Kyncl , M. Kratochvíl , J. Kácha , T. Vokůrka , M. Dlugoš (75. V. Kop ) , F. Hruban (80. R. Štochl

Branky: 40. R. Šebek , 83. T. Vokůrka , 86. J. Cegelský , 90. M. Kratochvíl

ŽK: Beran, Dlugoš

Rozhodčí: Špivák

Na poslední chvíli jsme vybojovali bod.

30 Sep

11.9. 2021 mistrovské utkání

Sestava: J. Vetchý - R. Šebek, L. Fiala, P. Moutelík (68. M. Vávra) , J. Leksa, J. Hnízdil(80. T. Beran) , D. Štich, J. Kácha, M. Jaroš (53. T. Vokůrka ) , M. Kratochvíl , F. Hruban

Branka: 88. T. Vokůrka

Rozhodčí: Červenka, P. Moutelík

V jedenácté minutě jsme dostali z přímého kopu dost nešťastnou branku (chyba brankáře i obrany). Navíc ve druhém poločase zahodil trestuhodně penaltu D. Štich.

30 Sep

5.9. 2021 mistrovské utkání

Sestava:J. Vetchý- L. Fiala , R. Šebek, J. Leksa, D. Štich, J. Hnízdil (82. T. Beran ) , T. Vokůrka (62. M. Vávra ) , J. Kácha , M. Kratochvíl , V. Krásný (27. K. Výrut) , F. Hruban

Branky: 2. J. Hnízdil , 14. L. Fiala

Rozhodčí: Kareš, R. Šebek

Rychlý úvod a ve druhé minutě vedení 1:0, kdy se po přihrávce J. Leksy trefil J. Hnízdil. V sedmé minutě soupeř vyrovnal. Zanedlouho jsme vedli 2:1.  Soupeř bohužel v 59.minutě vyrovnal.