Post: 20 Listopad 2017 Zveřejněno v B tým

18.11.2017 – mistrovské utkáníIV. třída sk. B

Sestava: M.Fejtek; J.Hatina; M.Šebek; R. Kyncl; K.Frühauf (J.Kotvald); Ri.Štochl (J.Komárek); O.Rácz (T.Beran); T.Vokůrka (D.Čistý); V.Kop; A.Ungr; J.Šlapák

Rozhodčí: J.Krupa; as.M.Štochl

Branky: 2x J.Šlapák; K.Frühauf

K poslednímu zápasu podzimní části soutěže se mužstvo převapivě sešlo v počtu 16 hráčů. Hned v úvodní části jsme se ujali vedení, kdy trochu se štěstím skóroval J. Šlapák. Těsně před koncem poločasu přidal druhou branku po dobře zahraném přímém kopu K. Frühauf.

Druhý poločas se odehrával v rytmu neproměněných šancí. Zejména J. Šlapákovi, který se dostával do pěkných šancí, se dařilo úspěšně trefovat brankáře soupeře. Nakonec J. šlapák přidal ještě jednu branku a zápas s papírově slabším soupeřem jsme úspěšně dotáhli k vítěznému konci.

Podzimní část soutěže jsme vcelku zvládli a přezimujeme uprostřed tabulky. Před začátkem sezóny byly velké diskuze o tom, zda toto mužstvo vůbec do soutěže přihlásit. Za situace, kdy nebylo možné využívat hráče z druhého mužstva (hraje stejnou soutěž, skupinu A), to byl málem zázrak, že jsme se scházeli na každý zápas v potřebném počtu hráčů. Zajímavostí je, že celkem sedmi hráčům sestavy je více jak 40 let. V průběhu podzimu se nám podařilo sehnat nové posily - D. Čistý, J. Kotvald, A. Pelcman.

Nejlepším střelcem mužstva je po podzimu J. Šlapák, následován A. Ungrem a R. Kynclem. Poděkování patří všem hráčům a samozřejmě i M. štochlovi a R. Šebkovi st., kteří mužstvo vedou.

Čeká nás zimní příprava. Věříme, že účast na trénincích bude hojná a že hráči naberou potřebné síly na jaro.

18.11.2017 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; J.Kácha; J.Kříž; R.Šebek; P.Procházka; J.Tauš; D.Štich; M.Vávra (J.Leksa); M.Šimek (L.Šmehlík); J.Hnízdil (D.Ptáček); K.Výrut

Rozhodčí: M.Červenka, as.P. Moutelík

Branky: 3x K.Výrut

Do dalšího zápasu o čelo tabulky jsme vstoupili hodně aktivně a v prvních šesti minutách měl dvě obrovské šance M.Šimek, bohužel ani jednu nedokázal proměnit. V desáté minutě po kolmé přihrávce postupoval na brankáře domácích K.Výrut. Domácí gólman našeho útočníka podrazil a měli jsme možnost zahrávat pokutový kop. R.Šebek sice vystřelil tvrdě a poměrně přesně, ale domácí brankář dokázal bravurním zákrokem vyrazit míč do břevna a domácí obránci dokázali míč uklidit do bezpečí. Navíc hned ve 12.min. se domácí poprvé dostali na dostřel naší branky a po přímém kopu jsme prohrávali 0:1. Chvilku nám trvalo, než jsme se z obdrženého gólu vzpamatovali, ale troufám si říct, že jsme v prvním poločasu byli lepším týmem. Gólově jsme se prosadili dvakrát v rozmezí 29. – 30.min. První gól pro K.Výruta připravil nezištně J.Hnízdil a na druhém gólu stejného střelce měl obrovský podíl výborně hrající M.Šimek.

Druhý poločas již tak pohledný fotbal divákům nenabídl. Když K.Výrut završil svůj hattrick a zvýšil na 1:3 pro nás, mysleli jsme si, že utkání v pohodě dovedeme do vítězného konce. Ale nebyli bychom to snad ani my, kdybychom si to nezkomplikovali. Hned za dvě minuty po našem gólu, jsme sérií našich chyb umožnili soupeři zahrávat rohový kop a po něm jsme dostali hodně laciný gól na 2:3. Domácí tento gól hodně nabudil a vrhli všechny síly do útočení. Nám se sice otevíraly volné prostory pro rychlé protiútoky, bohužel při zakončení několika velmi dobrých šancí bylo naše zakončení zbrklé, nepřesné nebo nedůrazné. A tak jsme se museli strachovat o výsledek až do úplného konce zápasu.

Na závěr bych chtěl dodat, že domácí tým podal hodně bojovný, ale přitom velmi slušný výkon. I rozhodčí M.Červenka znovu prokázal, že je jedním z nejlepších rozhodčích na okrese Beroun.

Do jarní části soutěže budeme nastupovat z prvního místa tabulky. Zdaleka není ještě vyhráno a největší boj o postup do vyšší soutěže nás teprve čeká. Bude jenom na našich hráčích jak přistoupí k zimní přípravě.

12.11.2017 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; J.Hatina; K.Frühauf; Ri.Štochl; P.Leksa; T.Beran (A.Ungr); R.Kyncl; O.Navrátil; (A.Pelcman); D.Čistý; J.Šlapák; V.Kop

Rozhodčí: L.Vodička; as.P. Moutelík

Podle tabulky sice slabší soupeř, ale ve skutečnosti přijelo tlustické béčko v poměrně silné sestavě, zejména s dobře běhajícími útočníky. Několik šancí jsme měli i my, ale po našich chybách v obraně je prohra zasloužená.

Premiéru si na hřišti odehrál Tonda Pelcman. Ať se mu v týmu daří.

Poslední zápas podzimu sehrajeme v sobotu 18.11. od 10:30 hod. na hřišti v Oseku. Sraz v 9:30.

Žádáme všechny hráče, aby se dostavili v hojném počtu a před zápasem dodrželi životosprávu správného sportovce. Žádné chlastání a š.kání :-)

Post: 14 Listopad 2017 Zveřejněno v A tým

11.11.2017 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; J.Kácha; J.Kříž; R.Šebek; P.Procházka; J.Tauš; D.Štich; M.Vávra; M.Šimek (L.Šmehlík); J.Hnízdil (P.Moutelík); K.Výrut (D.Ptáček)

Rozhodčí: M.Kareš; as.M.Štochl

Čekal nás zápas o čelo tabulky a soupeř prokazoval, že je v popředí soutěže oprávněně. Nicméně v prvním poločase jsme měli mírně navrch a častěji se hrálo na polovině hostů. Ovšem šancí ke skórování jsme si moc nevytvářeli. Kolem dvacáté minuty napřáhl ke střele zpoza pokutového území R.Šebek, ale hostující brankář předvedl výborný zákrok. V 35.min. jsme se zlobili na rozhodčího, když hostující obránce rukama stáhl na zem v pokutovém území hostů M.Vávru. Gólu jsme se dočkali tři minuty před přestávkou. Hostující hráč v pokutovém území zastavil střelu našeho útočníka rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop, který bezpečně proměnil D.Štich.

Ve druhém poločasu hosté trochu zvýšili aktivitu a odměnou jim byl vyrovnávací gól v 62.minutě. V 75.minutě jsme si vzali vedení zpět, když jinak výborný brankář hostů neudržel střelu a vyražený míč vrátil do sítě D.Ptáček. Po sérii chyb naší obrany, jsme dovolili hostům ještě jednu velkou příležitost, ale náš brankář K.Štochl předvedl velmi důležitý úspěšný zákrok.

Podařilo se nám, myslím zaslouženě, porazit velmi houževnatého a fotbalového soupeře, který si ale trošku pokazil dojem velmi častým zdržováním a poleháváním po trávníku.

PS: Na druhou stranu nás mile překvapila nemalá skupinka hráčů a fanynek, kteří po zápase poseděli u pivka v naší klubovně.

Autor: P.Štika

Post: 06 Listopad 2017 Zveřejněno v B tým

5.11.2017 – mistrovské utkání, IV. třída sk. B

Sestava: M.Fejtek; J.Hatina; K.Frühauf; M.Šebek (P.Leksa); Ri.Štochl; T.Beran; R.Kyncl; O.Navrátil; D.Čistý (J.Kotvald); V.Kop; J.Šlapák

Rozhodčí: F.Kros; as.P.Štika

Branky: R.Kyncl

Celkem vyrovnaný průběh utkání dokážeme zkazit tím, že naší nekoncentrovaností, nepozorností, nedbalostí, nebo nevím čím, v podstatě darujeme soupeři všechny body. Velká škoda, tady nějaký bod měl být náš.

Nejlepším hráčem utkání na naší straně byl Richard Štochl, jehož forma roste každým zápasem.

Autor: P. Štika; poslední větu jsem doplnil já :-)