- kopy z pokutové značky podle Přílohy A Pravidel fotbalu
Tresty hráčů: dle dohody
s rozhodčími
Rozhodčí: deleguje OÚ KR OFS Beroun
Námitky: v souladu s PF a SŘ řediteli turnaje s vkladem basy 12° piva Prazdroj do 5 minut od skončení utkání

Vklad do tunaje: NE
Občerstvení: Hradí si každý účastník sám kromě veškerých nealkoholických nápojů dodaných pořadatelem.

Post: 18 Červen 2018 Zveřejněno v B tým

16.6.2018 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; J.Hatina; R.Kyncl; R.Štochl; M.Kratochvíl; T.Vokůrka; P.Leksa (D.Čistý); V.Kop; T.Beran (A.Ungr); P.Lukačovič (J.Kotvald); A.Pelcman (J.Šlapák)

Rozhodčí: M.Kareš ; as.P.Moutelík

Branky: T.Vokůrka ; J.Šlapák

Proti papírově slabšímu soupeři jsme bohužel nebodovali. Do základní sestavy se tentokrát postavili 4 hráči, kteří zpravidla naskakují ze střídačky (Leksa, Pelcman, Lukačovič, Beran). Velmi brzy jsme dotali první branku. O vyrovnání se postaral po hezké kombinační akci střelou z voleje T. Vokůrka. Soupeř měl v prvním poločasu prakticky jen tři šance, ale všechny díky našim chybám proměnil.

Do druhého poločasu jsme vystřídali výše zmíněné hráče za naše mládí, doufajíce ve zvrat. Bohužel ale hned na začátku jsme dostali 4.branku. Skóre korigoval J. Šlapák.

V sezóně 2017/2018 bylo mužstvo Doubravanu, hrající hořovickou skupinu, v nelehké situaci. Vzhledem k tomu, že naše obě mužstva dospělých hrála IV. třídu (berounskou a hořovickou skupinu) nebylo možné si navzájem vypomáhat hráči. Mužstvo v hořovické skupině bylo poskládáno z hráčů, čtyřicátníků, kteří už spíše pomýšleli na konec kariéry a doplněno kluky, kteří nedávno hráli za dorost a nebo hráče, pro které byla tato sezóna úplně první za dospělé. I přesto se nás k většině zápasů scházelo dostatek a vždy bylo i koho střídat. Doufám, že nás nadšení pro újezdský fotbal neopustí. Sezónu jsme ukočili na 12. místě tabulky.

Nezbývá než poděkovat všem, kteří se podíleli na udržení dvou mužstev dospělých v našem klubu, jak hráčům, funkcionářům výboru, trenérovi, pomeznímu rozhodčímu a všem našim fanouškům a fanynkám.

Post: 18 Červen 2018 Zveřejněno v A tým

Sestava: M.Palek (K.Štochl); J.Kácha; J.Kříž (D.Ptáček); L.Šmehlík; R.Šebek; M.Vávra; J.Tauš (M.Štich); D.Štich; J.Leksa; J.Hnízdil; K.Výrut (O.Rácz)

Rozhodčí: M.Kareš ; as. M.Štochl

Branky: 2x D.Štich ; 2x J.Hnízdil

Poslední zápas sezony jsme s přehledem zvládli. Do vedení náš tým dostal ve 20.min. D.Štich krásnou střelou z přímého kopu, po které se hostující brankář pouze podíval. Další dva góly přidal po hodině hry v rozmezí deseti minut výborně hrající J.Hnízdil a definitivně tak rozhodl. V předposlední minutě skóre uzavřel znovu D.Štich z pokutového kopu. Celý tým předvedl dobrý výkon. Od úvodu zápasu až do konce jsme byli lepším týmem a snaživé hosty jsme vlastně za celý zápas nepustili do vážnější šance. Určitě musím zmínit, že D.Štich se stal se 32 góly nejlepším střelce soutěže. Zajímavou bilanci má J.Hnízdil. Nastoupil ve 13ti zápasech a povedlo se mu v nich vstřelit 13 gólů.

Doubravan se po roce vrací zpět do III.třídy.

Autor: P. Štika

Konečná tabulka IV. třída skupina „A“ (2017/2018)

10.6.18 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; J.Hatina (T.Beran); R.Kyncl; M.Kratochvíl; F.Kácha; R. Štochl; V.Kop; T.Vokůrka; J.Kotvald; A.Ungr; J.Šlapák (P.Lukačovič)

Rozhodčí: V.Chvátal; as.P.Moutelík

Branky: V.Kop; J.Šlapák

První poločas jsme proti papírově silnějšímu soupeři odehráli bez větších problémů, kdy měl velkou šanci skórovat J. Šlapák. Hned v úvodu druhé půle jsme dostali branku díky laxní hře v obraně. Druhá branka padla po chybě R.Kyncla a  R. Štochla, kteří se "nedohodli" a nedokázali odkopnout vysoký balón letící do našeho vápna. Pro útočníka bylo potom jednoduché vstřelit branku.

Naději na uhrání alespoň remízi přinesly dvě hezké branky od V. Kopa a J. Šlapáka. Deset minut před koncem však pronikl přes celou naši obranu T. Zikmund a rozhodl o vítězství Tlustice.

Poslední zápas sezóny odehrajeme v sobotu 16.6. v netradičním čase doma od 14:00 proti Oseku B.

Autor: P. Leksa