17.8.2019 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; P.Moutelík; M.Jaroš (K.Výrut); D.Ptáček; J.Kácha; T.Vokůrka; R.Kyncl; J.Leksa (J.Tauš); L.Fiala; D.Štich; V.Kop (M.Smetana)

Rozhodčí: M.Špicl ; as.P.Moutelík

Branky: D.Štich  3x

Vstup do nové sezóny se nám vydařil. Od úvodních minut jsme soupeře zatlačili před pokutové území a měli jsme výraznou převahu. Vytvářeli jsme si i dostatek brankových příležitostí, ale vždy tomu něco málo chybělo. Střeleckou smůlu protrhl ve 20 min. D.Štich.

Ve zbytku prvního poločasu jsme pokračovali tak jak jsme začali. Aktivně jsme napadali rozehrávku soupeře a dostatečným pohybem všech našich hráčů jsme si vytvářeli další a další šance, ale proměnit se povedlo pouze dvě z nich D.Štichovi, který tímto již do poločasu dokázal vstřelit hattrick.

Ve druhém poločase jsme hru nadále kontrolovali, ale nutno dodat, že i soupeř o sobě dal vědět a směrem dopředu byl aktivnější. Ale naše pozorná obrana nedovolila soupeři, aby měl možnost se vrátit do zápasu. Naopak několik našich opravdu obrovských příležitostí jsme „dokázali“ neproměnit a tak se diváci ve druhém poločasu již gólu nedočkali.

Dojem z prvního zápasu? Velmi dobrý, ale zároveň obavy z dalších zápasů vzhledem k avizovaným absencím (někdy i těžko pochopitelné).

P.S: Neměl bych zapomenout na rozhodčího. Mladý, přesto si v klidu dokázal sjednat u všech hráčů  respekt. Na hřišti byl téměř „neviditelný“, s citem pro hru. Opravdu dobrý výkon.

Autor: P. Štika

Pondělí, 17 Červen 2019 07:55

15.6.2019 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; J.Kácha; M.Jaroš; T.Vokůrka (M.Šimek); P.Moutelík; J.Tauš (M.Kunc);  Z.Javůrek; R.Kyncl; J.Leksa; L.Fiala (M.Vávra); D.Štich (V.Kop)

Rozhodčí: P.Bidšovský; as.M.Štochl

Branky: 2x L.Fiala; 2x D.Štich

Snad prvně v sezóně měl trenér k dispozici téměř kompletní kádr (pouze bez R.Šebka; D.Ptáčka a O.Rácze). Získali jsme hodně důležité tři body a vhledem k ostatním výsledkům se nám i pro další sezónu podařilo zachránit III.třídu. Ovšem zápas nebyl ani zdaleka tak jednoduchý, jak by mohlo napovídat konečné skóre. Domácí tým byl velmi kvalitní soupeř, který se celý zápas snažil hrát kombinační fotbal. Několikrát při šancích domácích při nás stálo štěstí. Celou sezónu jsme se potýkali s proměňováním šancí, ale tentokrát jsme byli hodně produktivní a do poločasu jsme třikrát udeřili.

Ve druhém poločasu jsme sice dvě velké šance neproměnili a trochu jsme si zkomplikovali život, když domácí snížili na 1:3. Když D.Štich zvýšil na 1:4, průběh utkání už jsme si již pohlídali.

Za příkladné nasazení tentokrát musím ocenit celý tým.

Tak nám to šťastně skončilo. Chci vám všem (výbor, hráči i fanoušci) poděkovat za důvěru i v nejhorších chvílích-a že jich bylo. Po chvilce oddychu se do toho kolotoče vrhneme opět a doufám, že s větším nasazením než letos a díky tomu bude další sezóna úspěšnější.

Autor: P. Kiwi Lukačovič - trenér bez licence :-) , ale srdcař ;-)