Sestava: K.Štochl; P.Moutelík; R.Kyncl; D.Ptáček (M.Dlugoš); J.Kácha (M.Šimek); T.Vokůrka (V.Kop); V.Krásný; P.Kroka (J.Tauš); J.Leksa; L.Fiala (K.Výrut); D.Štich

Rozhodčí: P.Bidšovský; as. M.Štochl

Branka: D.Štich

ČK: P.Moutelík

Bohužel se nám úplně nepodařilo navázat na výkon z minulých zápasů a nepodařilo se nám na domácím hřišti naplno bodovat. Naše dobré příležitosti se nám nedařilo dotáhnout do konce.

Naopak soupeř nás ve 20.minutě potrestal hned z první příležitosti a vstřelil vedoucí gól.

Hra byla hodně vyrovnaná a bohužel to byl spíše boj o střed hřiště, než pohledný fotbal.

Ve 39.minutě se individuálně prosadil D.Štich. Krásnou chytrou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci a vyrovnal na 1:1.

Ve druhém poločasu pokračovala vyrovnaná hra. Více příležitostí jsme sice měli my, ale gól se nám ani hostům vstřelit nepodařilo. S ohledem na vývoj utkání a předvedenou hrou je dělba bodů asi zasloužená.

Daleko horší a alarmující je další úplně zbytečné vyloučení, už páté po devíti odehraných kolech. To je věc za kterou by jsme se měli stydět a hráči by mohli také trochu popřemýšlet.

Autor: P. Štika

Pondělí, 07 Říjen 2019 10:23

6.10.2019 – mistrovské utkání

Sestava: K.Štochl; V.Krásný; R.Kyncl; M.Dlugoš (M.Šimek); J.Kácha; J.Leksa; D.Ptáček; Z.Javůrek; J.Tauš (T.Vokůrka); D.Štich (M.Hlaváček); V.Kop (K.Výrut)

Rozhodčí: M.Kareš; as.M.Štochl

Branky: J.Leksa ; D.Štich

ČK: Z.Javůrek

Super výsledek, navíc ze hřiště tradičního rivala, kterého jsme hodně dlouhou dobu nedokázali porazit v soutěžním utkání. Průběh prvního poločasu utkání byl hodně vyrovnaný a dominovaly především pozorné obrany obou týmů. Domácí si vytvořili cca 3-4 příležitosti, ale jejich zakončení bylo nepřesné. Z našich  příležitostí jsme dokázali využít jednu. D.Štich poslal krásnou přihrávku za domácí obranu a J.Leksa nedal brankáři šanci.

Ve druhém poločasu domácí tým zvýšil úsilí a častěji držel míč na svých kopačkách. Ovšem naše mužstvo v čele s brankářem K.Štochlem (podal výborný výkon a několikrát zachránil od gólu), odvedlo směrem k obraně skvělou týmovou práci. Situaci nám v 82min. zkomplikoval Z.Javůrek, který se nechal naprosto zbytečně vyloučit. Dále jsme odolávali náporu domácích, ale když se D.Štichovi ve spolupráci s M.Šimkem povedlo dotlačit míč do sítě podruhé a zvýšit na 0:2, mysleli jsme si, že utkání v klidu dohrajeme. Jenže v 90.min se rozhodčí rozhodl na náš tým nařídit pokutový kop, jaký svět neviděl. Od inkasovaného gólu a nervózního závěru utkání nás ochránil domácí „ragbista“, který poslal míč ze značky pokutového kopu hodně vysoko nad naší branku.

Ještě jednou opakuji - pochvala pro celý tým za přístup a bojovnost v tomto utkání. Jen velká škoda zbytečného vyloučení.