SK Doubravan Újezd

B tým
Pondělí, 16 Říjen 2017 11:50

15.10.2017 – mistrovské utkání ,IV. třída sk. B

Sestava: M.Fejtek; J.Hatina; R.Kyncl; M.Kratochvíl; Ri.Štochl; F.Kácha (P.Leksa); V.Kop; T.Beran; O.Navrátil; A.Kulmon; J.Šlapák

Rozhodčí: M.Pánek; as. P. Moutelík

Branky: R.Kyncl; T.Beran

Ubojovaná výhra s velkou dávkou štěstí, ale i takové se počítají. Za nasazení si zaslouží pochvalu celý tým, i když zvláště u mladších hráčů jsou stále velké rezervy. Nutno ještě dodat, že soupeř hrál druhý poločas pouze o 10 hráčích.

Další zápas sehrajeme v sobotu 21.10. od 15:30 na hřišti Podluh.

Autor: P. Štika

 

 

Pondělí, 09 Říjen 2017 12:34

8.10.2017 – mistrovské utkání

Sestava: M.Fejtek; J.Hatina; O.Navrátil (P.Leksa); M.Kratochvíl; Ri.Štochl; V.Kop; R.Kyncl; T.Beran; F.Kácha; J.Šlapák ; A.Ungr

Rozhodčí: L.Vodička; as. P. Moutelík

Branky: R.Kyncl; J.Šlapák

Hned v úvodu jsme vlastní laxní rozehrávkou nabídli hostům dvě možnosti ke skórování, které také využili. Když soupeř přidal třetí branku, vypadalo to na ošklivý debakl.

Jenže potom jsme hru zlepšili a do poločasu se nám podařilo snížit na 1:3.

Ve druhém poločasu se hrálo vyrovnané utkání, ve kterém spálil tutovou šanci na naší straně J.Šlapák a na straně druhé hostující hráči pro změnu dvakrát zakončovali do prázdné branky a pokaždé trefili pouze brankovou konstrukci. Asi čtvrt hodiny před konce utkání po samostatném úniku snížil na rozdíl jediného gólu J.Šlapák, ale vyrovnat se nám již nepodařilo. Remíza by byla zasloužená. Navíc se nám zranil útočník A. Ungr, který tak rozšířil stavy zraněných hráčů.

Další zápas odehraje "áčko" proti Běštínu na domácím hřišti v neděli 15.10. od 15.30.

Autor: P. Štika, P. Leksa

 

You are here B tým