Sestava:M. Fejtek - J. Šlapák (46. A. Ungr ) , K. Výrut (85. O. Navrátil) , V. Kop (46. M. Smetana ) , T. Beran, M. Dlugoš , M. Vávra , T. Vokůrka , R. Štochl (46. M. Kratochvíl) , R. Šebek, J. Hatina

Rozhodčí: D. Špicl, as. P. Moutelík

Branky: M. Dlugoš, M. Vávra

ČK: M. Dlugoš

Úvod utkání se nám překvapivě vydařil. M. Dlugoš už v 8.minutě zápasu vstřelil vedoucí branku. Dlouho nám ale vedení netrvalo. V 16. minutě a následně v 33. minutě obrátily Cerhovice vedení na svoji stranu. Ve 40.minutě došlo uprostřed hřiště k menší strkanici, kterou rozhodčí k údivu všech posoudil jako hrubé nesportovní chování a oba aktéry poslal do sprch. M. Dlugoš tak bohužel nezasáhne do posledního zápasu áčka příští týden.

Na úvod druhého poločasu zvýšily z penalty na 1:3. Díky našim zmatkům v obraně soupeř pohodlně skóroval znovu v 57. a 64. minutě. Naše skóre alespoň korigoval na 2:5 M. Vávra.

Naše ojedinělé šance jsme boužel nevyužili. Od horšího skóre nás zachránil brankář M. Fejtek.

Béčko je po podzimní části sezóny 2019/2020 na posledním místě se ziskem 3 bodů za tři uhrané remízy.

20.10. 2019 – mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek- J. Leksa, P. Lukačovič, L. Fiala, T. Beran, M. Vávra, T. Vokůrka, M. Dlugoš, R. Štochl, R. Šebek, V. Kop

Rozhodčí: J. Palič, as. P. Moutelík

Branky:P. Lukačovič, L. Fiala 2x

ČK: P. Lukačovič

Soupeř měl zpočátku navrch.Hned ve 3. minutě zápasu jsme dostali branku.  Postupně jsme ale přebírali iniciativu a ve 20. minutě vyrovnal P. Lukačovič. V prvním poločase jsme měli celkově více ze hry, ale byla škoda neproměněných šancí.

Ve druhém poločase obrátil vedení na naši stranu dvěma brankami L. Fiala (za víkend nastřílel celkem 4 góly). Konec zápasu jsme bohužel nezvládli a v  73. a 80. minutě soupeř skóre vyrovnal. Posledních dvacet minut se hrálo ve zbytečně vypjaté atmosféře, ke které přispěly i nepřesná rozhodnutí hlavního sudího, který první poločas pískal solidně. Nervy na uzdě neudržel náš P. Lukačovič a dostal zbytečnou červenou kartu.

Škoda ztráty bodů. Za zmínku určitě stojí, že J. Leksa, T. Vokůrka, L. Fiala a V. Kop měli za sebou již druhý zápas víkendu a neváhali pomoci B-mužstvu i v neděli. Výborný výkon odvedl také R. Šebek ml., který se vrátil na hřiště po dlouhé zdravotní pauze.

Do svědomí by si měli sáhnout ti hráči béčka, kteří nejsou schopni jednou týdně na fotbal přijít.

Příští neděle bude opět zajímava. Béčko hraje od 11:30 v Žebráce a áčko od 14:30 v Broumech.