13.10. 2019 – mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek- A. Ungr , K. Výrut (88. R. Šebek  ) , J. Hnízdil, A. Kulmon (46. O. Navrátil ) , M. Vávra, P. Kroka  , M. Smetana (53. T. Vokůrka  ) , R. Štochl (46. D. Ptáček  ) , J. Leksa (78. P. Lukačovič ) , J. Hatina

Rozhodčí: J. Šnajdr, as. P. Moutelík

Branky: J. Hnízdil, J. Leksa, P. Lukačovič

První poločas byl plný nepochopitelných chyb v obraně. Podle toho také vypadalo skóre. Na 4 branky jsme soupeři nahráli sami. Za stavu 0:2 snižoval J. Hnízdil po ojedinělé, ale hezké kombinaci.

Ve druhém poločase se naše hra zlepšila. Obrana už tolik nehořela a když se podařilo nejprve J. Leksovi střelou z dálky k tyči a poté P. Lukačovičovi ze skrumáže, snížit na rozdíl dvou branek, doufali jsme ještě v nemožné. Soupeř bohužel tři minuty před koncem přidal ještě jednu branku a bylo po zápase.

Tentokrát jsme do zápasu nastupovali v poměrně silné sestavě. Na papírově silnějšího soupeře to ale nestačilo.

Za výkon si zaslouží vyzdvihnout J. Leksa, který měl v nohách o víkendu druhý zápas, ale přesto byl na hřišti nejvíce vidět. Tuto sezónu má z mužstva daleko nejlepší fyzickou kondici a je to na výkonech znát.

V neděli 20.10. hrajeme od 12:30 v Zaječově.

Autor: P. Leksa

Pondělí, 07 Říjen 2019 12:27

5.10. 2019 – mistrovské utkání

Sestava: M. Fejtek - P. Kroka, J. Hatina , V. Kop, P. Lukačovič (67. F. Kácha ), A. Ungr, M. Vávra, T. Vokůrka, M. Smetana, R. Štochl, T. Beran

Rozhodčí: J. Špicl; as.P.Moutelík

Branky: T. Vokůrka, P. Kroka

V souboji o poslední místo v tabulce se oba týmy o body podělily. Ve větrném počasí se vedení ujal ve 24.minutě Osek. Před odchodem do kabin vyrovnal na 1:1 T. Vokůrka.

V 60.minutě obrátil skóre v náš prospěch P. Kroka. V 72.minutě se postavil k přímému kopu osecký V. Ungr (64 let ! ), placírkou obstřelil zeď a překonal i našeho brankáře. Klobouk dolů, že v takovém věku V. Ungr neváhá pomoci mančaftu.

V dalším kole se  utkáme doma s Libomyšlí. Začátek zápasu neděle 13.10. od  12:30 , opakuji, v neděli v půl jedné odpoledne. Hráče žádáme, aby se dostavili v dostatečném počtu....